HANDEL DETALICZNY

Nawiązując do wojskowej tradycji i swoich korzeni nieustannie rozwijamy działalność handlową. Dostawy wyposażenia taktycznego a militarnego uzupełniamy także o zaopatrzenie w artykuły spożywcze. W naszych sklepach mundurowych sprzedajemy prowiant, przygotowany specjalnie z myślą o potrzebach misji i operacji w terenie. Równolegle prowadzimy sprzedaż detaliczną podstawowych produktów spożywczych poprzez sklepy ogólnospożywcze. Realizujemy ten projekt w oparciu o  współpracę z Grupą Eurocash.
Konieczność konkurowania na niezwykle wymagającym i zaawansowanym rynku FMCG to duże wyzwanie, które podejmujemy z sukcesem, bo logistyka i dobre planowanie są naszymi silnymi stronami.

Kiedyś zaopatrywaliśmy w produkty spożywcze tylko jednostki i kantyny wojskowe. Dziś oferujemy dostawy świeżych produktów spożywczych klientom zarówno detalicznym jak i instytucjonalnym. Realizujemy zamówienia na dostawy zaopatrzenia biur oraz przedsiębiorstw w produkty codziennego użytku oraz kosze delikatesowe czy zestawy upominkowe. Z prawdziwie wojskową dyscypliną weryfikujemy jakość produktów i skupiamy się na zagwarantowaniu naszym odbiorcom prawdziwie konkurencyjnych cen.

Skontaktuj się z nami, błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy!