Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami odzieży, sprzętu taktycznego i obuwia. Nasza oferta przeznaczona jest dla różnych formacji służb mundurowych oraz dla miłośników survivalu i wszelkich aktywności w plenerze.

Projektujemy, szyjemy i konfekcjonujemy umundurowanie galowe, wyjściowe, mundury polowe oraz mundury taktyczne. Starannie dobieramy materiały, pilnujemy najwyższej jakości wykonania. Rozumiemy potrzeby nowoczesnej armii w zakresie umundurowania.

Z dbałością o detale i z poszanowaniem dla tradycji szyjemy mundury rekonstrukcyjne, stroje historyczne oraz okolicznościowe. Specjalizujemy się w szyciu miarowym mundurów, ale w pracowni wykonujemy także poprawki krawieckie, oferujemy także profesjonalne prasowanie odzieży wojskowej.

Oferujemy kompleksową realizację zamówień na odzież służbową – odzież wierzchnią, roboczą, ochronną czy galową. Produkujemy odzież, dostosowaną do systemu identyfikacji wizualnej Klienta. Logotypy i inne oznaczenia wykonywane są metodą haftu maszynowego oraz różnymi technikami nadruku.

Posiadamy własną pracownię krawiecką i pracownię hafciarską, w której metodą haftu maszynowego lub haftu ręcznego wykonywane są emblematy, monogramy, dystynkcje i znaki przynależności do organizacji. Jakość i precyzja wykonania to wizytówka naszej pracowni.

Niemal wszystkie produkty z naszej oferty mogą zostać oznakowane wg. indywidualnych wymagań. W pracowni WPH dystynkcje haftowane są tzw. bajorkiem. Zapewniamy znakowanie z wykorzystaniem technologii haftu , grawerowania (laserem lub diamentem), tłoczenia, nadruku w formie termo-transferu, tampodruku i sitodruku.

Polecamy usługi szycia na miarę obuwia i ręcznie wykonaną galanterię skórzaną. Szczególną wagę przywiązujemy dla detali. Perfekcyjny strój galowy to nienaganna prezencja sylwetki w tym również dobrze dobrane akcesoria oraz precyzyjnie wykonane detale, które są one doskonałym dopełnieniem stroju mundurowego, bez względu na rangę.