Witaj w strefie militarnej

Czy wiesz co łączy piechotę, siły powietrzne, straż graniczną i marynarkę? Tak jest! Charakterystyczne umundurowanie, właściwe dla specyfiki każdej jednostki oraz odzież bojowa, szturmowa – słowem – kompletny strój dla każdego żołnierza, od rekruta po generała. Dla miłośników survivalu i aktywności na świeżym powietrzu oferujemy pełne spektrum odzieży i akcesoriów przydatnych w plenerze, o każdej porze roku.

Realizujemy zamówienia dla pracowników służb mundurowych, pracowników administracji publicznej, korporacji, uczelni i szkół wojskowych czy organizacji lub związków pro-obronnych.

 

ATRYBUTY WPH

Rozumiemy potrzeby wojska i służb mundurowych, bo służymy im swoimi kompetencjami od prawie 70 lat. Mamy zaszczyt współtworzenia nowoczesnych sił zbrojnych, oferując rozwiązania na miarę XXI wieku.

Na bazie współpracy z przedstawicielami służb mundurowych stworzyliśmy profesjonalne miejsce dla wszystkich miłośników militariów, outdooru i survivalu. WPHMILITARIA to sklep internetowy oraz dwa sklepy stacjonarne. Przy ul. Daniłowiczowskiej 18B w Warszawie mieści się kwatera główna. Nasze produkty można także nabyć w sklepie przy Al. Niepodległości 235/237 w Warszawie.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sklep internetowy – www.wphmilitaria.pl