Witaj w strefie umundurowanej.

Czy wiesz co łączy piechotę, siły powietrzne, straż graniczną i marynarkę? Tak, jest! Charakterystyczne umundurowanie, właściwe dla specyfiki każdej jednostki oraz odzież bojowa, szturmowa – słowem – kompletny strój dla każdego żołnierza, od rekruta po generała. Dla miłośników survivalu i aktywności na świeżym powietrzu oferujemy pełne spektrum odzieży i akcesoriów przydatnych w plenerze, o każdej porze roku.

Specjalizujemy się w szyciu umundurowania i dostawach wyposażenia taktycznego. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją mundurów, odzieży militarnej oraz odzieży specjalistycznej i patriotycznej. Dysponujemy własną, doskonale wyposażoną pracownią krawiecką oraz pracownią hafciarską. W naszych pracowniach od lat szyjemy mundury na indywidualne zamówienia, stroje galowe oraz okolicznościowe. Projektujemy i szyjemy mundury historyczne dla grup rekonstrukcyjnych, by wspierać i popularyzować najlepsze tradycje Wojska Polskiego.

Szyjemy mundury na  zamówienie, także w wielkonakładowych ilościach. Posiadamy zdolność produkcyjną na poziomie 82.000 sztuk rocznie.

Realizujemy indywidualne zamówienia na mundury, stroje galowe i firmowe  dla pracowników służb mundurowych, pracowników administracji publicznej, korporacji, uczelni i szkół wojskowych czy organizacji lub związków pro-obronnych.

 

ATRYBUTY WPH

Rozumiemy potrzeby wojska i służb mundurowych, bo służymy im swoimi kompetencjami od prawie 70 lat. Mamy zaszczyt współtworzenia nowoczesnych sił zbrojnych, oferując rozwiązania na miarę XXI wieku.

Stworzyliśmy największe w Polsce Centrum Mundurowe, które mieści się przy ul. Daniłowiczowskiej 18B w Warszawie. To nasza kwatera główna. Nasze produkty można także nabyć lub zamówić  w Sklepie Mundurowym przy Al. Niepodległości 235/237 w Warszawie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową   – www.sklepwph.pl.